dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

2 200 zł33 m² 67,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania w kamienicy | Wrocław-Nadodrze | Kazimierza Jagiellończyka 44 | Klimatyczna okolica z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą Szukasz mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

395 000 zł33 m² 11 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie blisko Rynku idealna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m (rzeczywista powierzchnia podłogi jest większa), usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

589 000 zł53 m² 11 050,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe o powierzchni 53,3 m2 położone we Wrocławiu, osiedle Ołbin Śródmieście. Okna na południe i północ. Osobne wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

690 714 zł43 m² 16 210 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w sercu Wrocławia? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

4 900 zł103 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: mieszkanie 4-pokojowe 102,81m2 idealne zarówno pod kancelarie ( wynajmowane było przez ostatnie 10 lat), pod podział inwestycyjny, jak i dla siebie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

619 000 zł67 m² 9 238,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż 3-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 68 m na 1. piętrze w zabytkowej kamienicy na ulicy Komuny Paryskiej (przedmieście Oławskie) we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

1 299 000 zł69 m² 18 826,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poznajcie ten wyjątkowy apartament przy Parku Grabiszyńskim - inspirująca przestrzeń, najlepszy design, ciepłe światło i zieleń za oknem - a wszystko to na kameralnym osiedlu Planty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 269 266 zł68 m² 18 803,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostanie mieszkanie 3-pokojowe w tej inwestycji na Starym Mieście Okolice Piłsudskiego-Kościuszki Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 127 935 zł81 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sojowa

Ołtaszyn,Wrocław

685 000 zł54 m² 12 596,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem i garażem | Ołtaszyn | Okolice ul. Sojowej. *** Cena: 685 000 zł *** Powierzchnia: 54,38 m *** Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, okolice ul. Sojowej *** Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żmigrodzka

Karłowice,Wrocław

1 580 000 zł66 m² 23 939 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wyremontowane pod siebie. Właściciel mieszka sam od kwietnia 2024 roku 2 pokoje + duży salon z kuchnią + garderoba Szczegóły mieszkania: - 2 sypialnie- salon łączony z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

581 000 zł52 m² 11 249 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja! 3 pokoje z ogródkiem przy terenach zielonych w super cenie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie: lipa Piotrowska to dzielnica położona w Północnej części miasta. Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

298 931 zł20 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Umeblowana kawalerka, gotowa do zamieszkania! Oferta idealna na zakup inwestycyjny. Układ pomieszczeń - Pokój + kuchnia 13.27 m2 - Przedpokój ok. 3.21 m2 - Łazienka z WC 3,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

825 000 zł69 m² 11 981 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 tel. Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze zadbanego budynku, usytuowanego tuż przy malowniczym Parku Marii Dąbrowskiej Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

603 355 zł56 m² 10 749,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

640 000 zł51 m² 12 549 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: - dojazd do rynku w 10 min - 10 min pieszo od Dworca pkp i pks - blisko Uniwersytetu Ekonomicznego - widok na Zielone podwórze Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Taras 25 mkw wolne od zaraz! nowe budownictwo! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe we Wrocławiu na Jagodnie. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

649 000 zł37 m² 17 771,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne do wynajmu - kawalerka z opcją wydzielenia sypialni o pow. 36,52m2 z dużą loggią o pow. 9,92m2 w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bazyliowa

Psie Pole,Wrocław

1 950 000 zł115 m² 16 957 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam zupełnie nowe dwu poziomowe mieszkanie o metrażu 115m2 we Wrocławiu na ulicy Cynamonowej , dzielnica psie pole. Mieszkanie jest wykończone , posiada urządzoną kuchnię i i łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł23 m² 98,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa Oferta w Samym Sercu Wrocławia! wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną zaledwie krok od Rynku we Wrocławiu! To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

2 850 zł54 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dla rodziny, rozkładowe, przy ul. Bobrzej na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z: 3 osobnych pokoi, kuchni, łazienki, wc, przestronnego przedpokoju oraz balkonu. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

568 900 zł39 m² 14 439,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

580 000 zł46 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Psie Pole | Na sprzedaż ustawne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 45,61 m , z dużym balkonem i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

1 899 zł19 m² 99,95 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - english describe below Dostępne od 31.08.2025/available from 31.08.2025. Wynajmę nowe, w pełni wyposażone studio. Prezentowany lokal znajduje się w całkiem nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 854,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja: wrocław / Przedmieście Oławskie / ul. Haukego-Bosaka Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 1 sierpnia do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze w budynku przy ul. Agrestowej. Mieszkanie jest przestronne i gotowe do wprowadzenia - Idealne dla rodziny lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** for English scroll down*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60m2 na ul. Długiej. Inwestycja Lokum Porto Otoczenie: nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

599 000 zł42 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Blizanowickiej. Mieszkanie o pow 42,05 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

824 720 zł49 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w wyjątkowej inwestycji 5 Avenue Apartments, położonej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cooka

Swojczyce,Wrocław

999 000 zł60 m² 16 567,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

English version below. Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 ,3 m 2 z baaaardzo dużym, zagospodarowanym tarasem 45 m 2 - przy ul. Jamesa Cooka , na osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż - ul. Krynicka Widok z balkonu i okien na zielone otoczenie, bez sąsiadujących bloków. Powierzchnia: 38 m2 Piętro: 2 z 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Psie Pole,Wrocław

609 855 zł54 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania w zielonej części Wrocławia zadzwoń, zanim znikną najlepsze układy! 0 zł prowizji 0 zł podatku pcc Płacisz tylko za mieszkanie i ewentualne dodatki (miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

385 000 zł42 m² 9 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w pełnym rozkładzie do remontu przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

485 000 zł39 m² 12 404,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! Serdecznie polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 39,5m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym loku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

449 000 zł39 m² 11 483,40 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1m2, zlokalizowane przy ulicy Głogowskiej 11 (szczepin, wrocław). Jest to idealna nieruchomość na start, dla singla, pary. Będzie to również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

410 000 zł25 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka z piwnicą w centrum miasta, nieopodal Ogrodu Botanicznego i katedry. Nieruchomość sprawdzi się idealnie pod inwestycje na najem długoterminowy. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Krzyki,Wrocław

557 000 zł50 m² 11 080,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w zadbanym budynku z 2003 roku w okolicach ul. Dworcowej Przedmieście Oławskie, wrocław. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

487 514 zł28 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026