Apartament, ul. Podwale
Podwale, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
- 2 800 zł
- 27,73 m²
- 100,97 zł/m²
Paweł Maciaszek
Skontaktuj się
Apartament, ul. Podwale
Podwale, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Apartament, ul. Podwale
Zaktualizowane: 11 maja 2026
2 800 zł 27,73 m² 100,97 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/6
1
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
4/6Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
- Dostępne: kwiecień 2026
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 27,73 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2016
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/6, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 620 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
- Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: KAPITAL Nieruchomości Kancelaria Prawna, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 144/14647/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Podwale, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany, rzeka
- W pobliżu: uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, parking, poczta, bank, park, plac zabaw