Apartament, ul. Prusa
Prusa, Plac Grunwaldzki, Wrocław, dolnośląskie
- 2 100 zł
- 31 m²
- 67,74 zł/m²
Tomasz Romańczuk
Skontaktuj się
Apartament, ul. Prusa
Prusa, Plac Grunwaldzki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Apartament, ul. Prusa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
2 100 zł 31 m² 67,74 zł/m²
1/2
1
tak
dobry
2 600 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
2 600 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 100 zł / miesiąc
- Dostępne: do uzgodnienia
- Charakterystyka mieszkania: 31 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2004
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednostronne, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: 400 zł, kaucja: 2 600 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Courtier Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: CRT-MW-2090
Lokalizacja
- Adres: Prusa, Plac Grunwaldzki, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
WIRTUALNY SPACER - WIDOK 360 STOPNI - STREET VIEW
Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie i upewnij się, że w rzeczywistości wygląda tak samo.
Zobacz jakie to proste i wygodne
OPIS MIESZKANIA:
Mieszkanie bardzo ustawne o funkcjonalnym rozkładzie. Okna i drzwi balkonowe wychodzą na północną część. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. (...)