Kawalerka blisko centrum, w zielonej i spokojnej okolicy, nad rzeką.
Ze względu na wielkość, układ i lokalizację jest to idealne mieszkanie na start dla młodych, singla, pary lub inwestora pod wynajem.
Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 30,15 m2 położony w dzielnicy Ołbin, przy ul. Jaracza na kameralnym osiedlu w sąsiedztwie zielonych terenów na rzeką Odrą. (...)
Pokaż więcej
Kawalerka blisko centrum, w zielonej i spokojnej okolicy, nad rzeką.
Ze względu na wielkość, układ i lokalizację jest to idealne mieszkanie na start dla młodych, singla, pary lub inwestora pod wynajem.
Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 30,15 m2 położony w dzielnicy Ołbin, przy ul. Jaracza na kameralnym osiedlu w sąsiedztwie zielonych terenów na rzeką Odrą.
Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią , dwustronne, znajduje się na najwyższym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1999 roku.
Składa się z następujących pomieszczeń:
- ustawnego pokoju , w którym jest wystarczająco dużo przestrzeni na miejsce do wypoczynku jak i do pracy, pokój wyposażony w rozkładany narożnik, biurko z krzesłem, fotel, regał na książki, mały stolik i TV.
- osobnej kuchni z oknem i miejscem do spożywania posiłków, wyposażonej w meble kuchenne wykonane na wymiar, kuchenkę gazową z piekarnikiem elektrycznym, okapem, lodówko-zamrażarką, stołem i 3 krzesłami,
- łazienki wyposażonej w prysznic, umywalkę i toaletę,
- przedpokoju z obszerną szafą w zabudowie z przesuwnymi drzwiami i lustrem,
- komórki lokatorskiej o powierzchni 2,8 m2.
Niewątpliwym atutem jest widok z okien, od strony pokoju rozpościera się widok na wały rzeki i liczne drzewa . Przestrzeń w około budynku wzbogaca patio z wyjściem na wały przy rzece, gdzie rozciągają się liczne trasy spacerowe i miejsca do wypoczynku pośród zieleni.
Ogrzewanie centralne z osiedlowej kotłowni. Okna plastikowe, na ścianach gładzie, na podłogach w pokoju, kuchni i przedpokoju panele, w łazience kafle.
Niski czynsz administracyjny w wysokości 340 zł, dodatkowo płatny gaz oraz prąd według zużycia.
Przed blokiem znajdują się ogólnodostępne parkingi, gdzie swobodnie można parkować auto.
Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, mieszkanie jest czyste i zadbane.
LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się przy ul. Jaracza , w pobliżu Mostów Warszawskich i wałów Odry. Kameralne osiedle w znanej i prestiżowej lokalizacji w bliskiej odległości od centrum miasta.
To idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się wszelkimi zaletami życia w dużym mieście, a przy tym cenią spokój i ciszę. W tym miejscu to naprawdę jest możliwe!
Łatwy i szybki dojazd do centrum i inne części miasta. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej: tramwaje 6, 11, 13 oraz autobusy A, N, 106, 115,128, 148, 246.
W najbliższej okolicy pełna infrastruktura, lokale usługowe, sklepy osiedlowe, restauracje, placówki medyczne. W odległości 15 min spacerem znajduje się Wydział Architektury, niewiele dalej Plac Grunwaldzki, Uniwersytet Przyrodniczy oraz kampus Politechniki Wrocławskiej.
W pobliżu liczne ścieżki rowerowe, tereny zielone i rekreacyjne m.in. wały nad Odrą, Park Stanisława Tołpy, Beach Bar.
ZALETY
- cicha i bezpieczna okolica,
- bliskość terenów zielonych,
- komórka lokatorska,
- dobra komunikacja miejska (tramwaje, autobusy),
- gotowe do wprowadzenia,
- idealna inwestycja pod wynajem.
Zadzwoń i umów się na prezentację, to mieszkanie warto zobaczyć!
Zapraszamy Traczyk Nieruchomości
Oferta na wyłączność
Pomożemy CI w zakupie tej nieruchomości, sprawdziliśmy jej stan prawny i dokumenty. W odpowiednim czasie nasz notariusz przygotuje umowę notarialną a doradca kredytowy wybierze najlepszy kredyt w banku, wypełni wszystkie dokumenty za Ciebie.
Możesz nam również zlecić Zarządzanie Najmem tej nieruchomości.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo