Kawalerka, ul. Kazimierza Jagiellończyka
Kazimierza Jagiellończyka, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie
- 1 800 zł
- 28 m²
- 64,29 zł/m²
Agnieszka Witkow...
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Kazimierza Jagiellończyka
zaktualizowane:
11 maja 2026
Kawalerka, ul. Kazimierza Jagiellończyka
Zaktualizowane: 11 maja 2026
1 800 zł 28 m² 64,29 zł/m²
2/4
1
tak
bardzo dobry
2 500 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
2 500 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 800 zł / miesiąc
- Dostępne: czerwiec 2026
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 28 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: kamienica
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: 280 zł, kaucja: 2 500 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: elektryczne
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: DreamHome Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kazimierza Jagiellończyka, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, rzeka
- cicho
Opis nieruchomości
MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 01.06.2026R. MOŻLIWOŚĆ OGLĄDNIA PO UPRZENIUM UMÓWINIU TERMINU.
Mieszkanie wynajmowane na zasadach umowy najmu okazjonalnego.
Polecam do wynajęcia ładną, dużą, odświeżoną- pomalowaną, kawalerkę o pow. 28 mkw, położoną w lubianej dzielnicy Nadodrze przy ul. Jagiellończyka, w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu: blisko tramwaje i autobusy z ul. Pomorskiej, ul. Chrobrego- świetna komunikacja do centrum, a także i inne punkty miasta. (...)