Mieszkanie, ul. Maślicka

Maślicka, Maślice, Wrocław, dolnośląskie

  • 598 000 zł
  • 49,37 m²
  • 12 112,62 zł/m²

Zdjęcie

Marta Raczyńska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Maślicka

Maślicka, Maślice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

598 000 zł

49,37 m²

12 112,62 zł/m²

Mieszkanie, ul. Maślicka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

598 000 zł 49,37 m² 12 112,62 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 49,37 m², 2 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Maślice | Gotowe do odbioru | Bez PCC i prowizji.

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia - na Maślicach. Lokal dostępny od ręki - odbierz klucze i urządzaj wnętrze dokładnie tak, jak chcesz. Mieszkanie w stanie deweloperskim daje pełną swobodę aranżacji i stworzenia przestrzeni dopasowanej do własnego stylu życia. (...)

Agent

Marta Raczyńska

533 075...

533 075 172

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

533 075...

533 075 172

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.