Apartament, ul. Kamienna
Kamienna, Wrocław, dolnośląskie
- 510 000 zł
- 31,85 m²
- 16 012,56 zł/m²
Marcin Rak
Skontaktuj się
Apartament, ul. Kamienna
Kamienna, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Apartament, ul. Kamienna
Zaktualizowane: 13 maja 2026
510 000 zł 31,85 m² 16 012,56 zł/m²
1/3
2
2022
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2022Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 510 000 zł (16 012,56 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 31,85 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Czynsz: 580 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: co. z własnej kotłowni
- telefon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Urbanestate s.c. Bartosz Jankowski, Damian Rogowski, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 244
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Kamienna, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż kameralne mieszkanie przy ul. Kamiennej.
Mieszkanie jest w pełni i komfortowo wyposażone.
Do mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Lokalizacja: ul.Kamienna
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia: 31,85 m. (...)
790 799...
790 799 978