Mieszkanie, ul. Promenada

Promenada, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie

  • 818 000 zł
  • 128 m²
  • 6 390,63 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Bekie...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Promenada

Promenada, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
28 kwietnia 2026

818 000 zł

128 m²

6 390,63 zł/m²

Mieszkanie, ul. Promenada

Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026

818 000 zł 128 m² 6 390,63 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2009
Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynku
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2009

Miejsce parkingowe:

garaż w bryle budynku

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 818 000 zł (6 390,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 128 m² (63 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2009
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, trójstronne, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,90 m²), ogródek
  • Czynsz: 1 150 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, bidet
  • Media: siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: BEKIER NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 28.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 39077318151182

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Słoneczne, przestronne mieszkanie 2-poziomowe | blisko natury i komunikacji | Leśnica / Złotniki

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m² (pow. po podłodze ok. 128 m²), położone w kameralnym budynku wielorodzinnym z 2009 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Złotnickiego i Doliny Bystrzycy. (...)