Apartament, ul. Walońska

Walońska, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie

  • 665 286 zł
  • 44,65 m²
  • 14 900,02 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Korkos...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Walońska

Walońska, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

665 286 zł

44,65 m²

14 900,02 zł/m²

Apartament, ul. Walońska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

665 286 zł 44,65 m² 14 900,02 zł/m²

Piętro:
1/7
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/7

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 665 286 zł (14 900,02 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
  • Dostępne: wrzesień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 44,65 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/7, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 1 kWh/m² na rok; końcową (EK): 1 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 1 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 1 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 1 %
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku!
Zakup bezpośrednio od dewelopera.
Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię nie kosztuje, a ze mną zaoszczędzisz swój czas.
-
Szukasz mieszkania, które łączy spokój, nowoczesność i świetną komunikację z centrum Wrocławia?
To miejsce stworzone do komfortowego życia - usytuowane od strony patio. a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum. (...)