Mieszkanie Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

  • 450 000 zł
  • 27 m²
  • 16 666,67 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Marcinis...

Skontaktuj się

Mieszkanie Wrocław

Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

450 000 zł

27 m²

16 666,67 zł/m²

Mieszkanie Wrocław

Zaktualizowane: 15 maja 2026

450 000 zł 27 m² 16 666,67 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 450 000 zł (16 666,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 27 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 700 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: VERO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1710/14318/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestań tracić życie w korkach i zamieszkaj tam, gdzie bije serce akademickiego Wrocławia. W mieście czas to Twoja najważniejsza waluta, a to mieszkanie to logistyczny cheat code. Zaledwie trzy minuty dzielą Twój próg od sal wykładowych Uniwersytetu Ekonomicznego.
Tutaj poranna kawa trwa dłużej, bo na zajęcia zawsze dotrzesz na czas.

Dwa osobne pokoje na tym metrażu to mistrzowski popis wydajności przestrzennej. (...)

Agent

Justyna Marciniszyn-Lewińska

780 799...

780 799 733

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

780 799...

780 799 733

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.