Apartament Wrocław

Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 629 000 zł
  • 48,20 m²
  • 13 050 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Nocny

Skontaktuj się

Apartament Wrocław

Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

629 000 zł

48,20 m²

13 050 zł/m²

Apartament Wrocław

Zaktualizowane: 18 maja 2026

629 000 zł 48,20 m² 13 050 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 629 000 zł (13 050 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 48,20 m², 2 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: In-house Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3260

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjny dwupak inwestycyjny w nowym budownictwie na zielonym i spokojnym, kameralnym osiedlu na Brochowie.

Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych kawalerek, z których każda posiada przynależny, duży ogród, co znacząco podnosi komfort najemców i potencjał inwestycyjny nieruchomości.

Mieszkania znajdują się na parterze nowoczesnego budynku z windą. (...)

Agent

Jacek Nocny

500 645...

500 645 699

500 645 699

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Nocny

500 645...

500 645 699

500 645 699

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.