Mieszkanie, ul. Wilanowska
Wilanowska, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
- 2 400 zł
- 50,50 m²
- 47,52 zł/m²
Bartosz Głowacki
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wilanowska
Wilanowska, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wilanowska
Zaktualizowane: 19 maja 2026
2 400 zł 50,50 m² 47,52 zł/m²
1/4
2
nie
-
3 500 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
nieStan mieszkania:
-Kaucja:
3 500 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 400 zł / miesiąc
- Dostępne: lipiec 2026
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 50,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (3 m²)
- Opłaty uzupełniające: 530 zł, kaucja: 3 500 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: BGN Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Wilanowska, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
English below.
Dwupokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu, dzielnica Psie Pole, ul. Wilanowska, osiedle Zakrzów.
Mieszkanie o powierzchni 50 mkw - położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie jasne i ciche - po kapitalnym remoncie. Szafy w zabudowie, w kuchni zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna.