Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie

Obornicka, Różanka, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 300 zł
  • 41,20 m²
  • 55,83 zł/m²

Mieszkanie

Obornicka, Różanka, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 kwietnia 2026

2 300 zł

41,20 m²

55,83 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 14 kwietnia 2026

2 300 zł 41,20 m² 55,83 zł/m²

Piętro:
1/11
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 500 zł

Piętro:

1/11

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące
  • Charakterystyka mieszkania: 41,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1983
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/11, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 734 zł, kaucja: 2 500 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ZADBANE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM I OSOBNĄ KUCHNIĄ UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE z BARDZO DOBRYM DOJAZDEM DO CENTRUM - WójcikSerdecznie zapraszam

Mieszanie rozkładowe z osobną widną z oknem kuchnią i dwoma samodzielnymi, niezależnymi pokojami. Do każdego z pomieszczeń wchodzimy z przedpokoju. (...)