Apartament, ul. Kurkowa

Kurkowa, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie

  • 778 000 zł
  • 41,80 m²
  • 18 612,44 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Głowacki

Skontaktuj się

Apartament, ul. Kurkowa

Kurkowa, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

778 000 zł

41,80 m²

18 612,44 zł/m²

Apartament, ul. Kurkowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

778 000 zł 41,80 m² 18 612,44 zł/m²

Piętro:
6/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

6/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 778 000 zł (18 612,44 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 41,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/6, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²)
  • Czynsz: 640 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

English below - available now.

Dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Wrocławia - dzielnica Śródmieście, ul. Kurkowa.
Mieszkanie o powierzchni 41,80 mkw, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon.

Mieszkanie z klimatyzacją.

Budynek z 2021r. wyposażony w windę. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, mieszkanie umeblowane TV, lodówko-zamrażarka, piekarnik, zmywarka, pralka. (...)

Agent

Bartosz Głowacki

697 780...

697 780 543