Mieszkanie, ul. Skwerowa

Skwerowa, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 648 000 zł
  • 48 m²
  • 13 500 zł/m²

Zdjęcie

Anna Pawełkiewic...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Skwerowa

Skwerowa, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

648 000 zł

48 m²

13 500 zł/m²

Mieszkanie, ul. Skwerowa

Zaktualizowane: 6 maja 2026

648 000 zł 48 m² 13 500 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1973
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1973

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 648 000 zł (13 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1973 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (20 miejsc parkingowych)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: DOMITUS, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 68

Lokalizacja

Opis nieruchomości

48 m² CISZY W SERCU MIASTA 3 MINUTY OD VROCLAVII

Metraż: 48 m²

Pokoje: 2 oddzielne pokoje

Lokalizacja: Wrocław, Krzyki, ul. Skwerowa

Budynek: Klasyczny blok z lat 80, piętro 1/4, niski budynek

Cena: 648.000,00 zł

Stan prawny: Spółdzielczo-własnościowe

Dodatki: Piwnica

OPIS KORZYŚCI:
Mieszkanie przy ul. (...)

Agent

Anna Pawełkiewicz

735 958...

735 958 901

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

735 958...

735 958 901

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została