Mieszkanie, ul. Grabskiego
Grabskiego, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- 720 000 zł
- 54,50 m²
- 13 211 zł/m²
Agata Buczek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Grabskiego
Grabskiego, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Mieszkanie, ul. Grabskiego
Zaktualizowane: 6 maja 2026
720 000 zł 54,50 m² 13 211 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
3/4
2
-
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 720 000 zł (13 211 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: inna
- Charakterystyka mieszkania: 54,50 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 650 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Agata Buczek NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: 1496
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Grabskiego, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone w sąsiedztwie SKY TOWER na Krzykach.
Budynek ocieplony z nową elewacją.
Mieszkanie dwustronne, jasne, z dużym balkonem, umeblowane i wyposażone. W oknach zamontowane rolety zewnetrzne.
Klimatyzacja.
Salon z wyjściem na balkon, sypialnia urządzona z szafą w zabudowie firmy Stark, podwójnym łóżkiem.
Kuchnia zabudowana meblami na wymiar, z kącikiem jadalnym. Duża łazienka z wanną. (...)
502 600...
502 600 387