Mieszkanie, ul. Nowodworska
Nowodworska, Nowy Dwór, Wrocław, dolnośląskie
- 707 608 zł
- 52,03 m²
- 13 600 zł/m²
Sebastian Święci...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Nowodworska
Nowodworska, Nowy Dwór, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
1 maja 2026
Mieszkanie, ul. Nowodworska
Zaktualizowane: 1 maja 2026
707 608 zł 52,03 m² 13 600 zł/m²
3/5
3
2026
tak
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
3/5Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 707 608 zł (13 600 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: luty 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 52,03 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 570 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 01.05.2026
- numer ogłoszenia: 43937
Lokalizacja
- Adres: Nowodworska, Nowy Dwór, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Przestronne mieszkanie w nowym budownictwie idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.
Opiekun oferty:
Sebastian Święcicki
tel.
Otoczenie nieruchomości:
W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa (ok. 8 minut samochodem), przychodnia oraz sklepy. (...)
602 101...
602 101 602
602 101 602