Mieszkanie
Kiełczowska, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
- 599 000 zł
- 94,90 m²
- 6 311,91 zł/m²
Elwira Mrozek
Skontaktuj się
Mieszkanie
Kiełczowska, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 5 maja 2026
599 000 zł 94,90 m² 6 311,91 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/2
3
1930
przynależne na terenie ogrodzonym
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (6 311,91 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 94,90 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe, drewniane, stare
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
- Źródło: biuro nieruchomości: KAPITAL Nieruchomości Kancelaria Prawna, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 686/14647/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kiełczowska, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe w kamienicy - Wrocław, Psie Pole
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni z charakterem lub inwestorów chcących stworzyć unikalne wnętrze. (...)
570 900...
570 900 213