Mieszkanie Wrocław

Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 060 000 zł
  • 79 m²
  • 13 417,72 zł/m²

Zdjęcie

Oliwia Deptuch

Skontaktuj się

Mieszkanie Wrocław

Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 060 000 zł

79 m²

13 417,72 zł/m²

Mieszkanie Wrocław

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 060 000 zł 79 m² 13 417,72 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2011
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2011

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 060 000 zł (13 417,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 79 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2011
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica, ogródek
  • Czynsz: 750 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ołtaszyn | 79 m² | 3 pokoje | ogród + 2 tarasy | 2 miejsca garażowe | gotowe do zamieszkania

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79 m², położone na parterze i 1. piętrze kameralnego budynku z 2011 roku, w spokojnej i zielonej części Ołtaszyna.

To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni z ogrodem, dużymi tarasami i funkcjonalnym układem pomieszczeń. (...)

Agent

Oliwia Deptuch

784 938...

784 938 663

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Oliwia Deptuch

784 938...

784 938 663

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości