Mieszkanie, ul. Rakietowa
Rakietowa, Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie
- 818 887 zł
- 75,37 m²
- 10 864,89 zł/m²
Agnieszka Doradc...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Rakietowa
Rakietowa, Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Rakietowa
Zaktualizowane: 18 maja 2026
818 887 zł 75,37 m² 10 864,89 zł/m²
2/2
3
2008
tak
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2008Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 818 887 zł (10 864,89 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 75,37 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2008
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 790 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 13355/13327/OMS
Lokalizacja
- Adres: Rakietowa, Muchobór Wielki, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
3 pokoje/2 poziomy+Taras | Garaż | Komórka+balkon
Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście!
Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności i wygody. Jasne wnętrza, przemyślany układ oraz taras na górnym poziomie tworzą wyjątkową przestrzeń do życia. (...)