Mieszkanie, ul. Węgliniecka

Węgliniecka, Maślice, Wrocław, dolnośląskie

  • 720 000 zł
  • 52 m²
  • 13 846,15 zł/m²

Zdjęcie

Damian Sądaj

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Węgliniecka

Węgliniecka, Maślice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

720 000 zł

52 m²

13 846,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Węgliniecka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

720 000 zł 52 m² 13 846,15 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 720 000 zł (13 846,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 52 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Czynsz: 670 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m² z przytulnym ogródkiem (28 m²), zlokalizowane przy ul. Węglinieckiej na wrocławskich Maślicach. Budynek z 2019 roku, niskie koszty utrzymania i pełne wyposażenie.

O mieszkaniu:
Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnym, niskim budynku z 2019 roku. Układ pomieszczeń został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń, zapewniając komfort i prywatność domownikom. (...)

Agent

Damian Sądaj

530 177...

530 177 468

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 177...

530 177 468

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy