Mieszkanie, ul. Kościańska

Kościańska, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie

  • 750 000 zł
  • 54,36 m²
  • 13 796,91 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kościańska

Kościańska, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

750 000 zł

54,36 m²

13 796,91 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kościańska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

750 000 zł 54,36 m² 13 796,91 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (13 796,91 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 54,36 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,38 m²), piwnica 2,40 m²
  • Czynsz: 750 zł
  • Wyposażenie: pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, bidet
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 66,11 kWh/m² na rok; końcową (EK): 76,19 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 91,13 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,02 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m² z balkonem, położone na 1. piętrze, 2 piętrowego budynku z 2019 roku.
Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska (2,4 m²).

Mieszkanie składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja południowa)