Mieszkanie Wrocław
Wrocław, dolnośląskie
- 699 500 zł
- 52 m²
- 13 451,92 zł/m²
Arkadiusz Winkle...
Skontaktuj się
Mieszkanie Wrocław
Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie Wrocław
Zaktualizowane: 22 maja 2026
699 500 zł 52 m² 13 451,92 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
4/5
3
2025
tak
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
4/5Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 699 500 zł (13 451,92 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 52 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 4/5, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: KNP Sp. z o.o., zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 41-MS-cFNFpC6wGw
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, łąka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw