Mieszkanie, al. Poprzeczna
Poprzeczna, Sołtysowice, Wrocław, dolnośląskie
- 560 000 zł
- 71 m²
- 7 887,32 zł/m²
Anna Ząbek
Skontaktuj się
Mieszkanie, al. Poprzeczna
Poprzeczna, Sołtysowice, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, al. Poprzeczna
Zaktualizowane: 11 maja 2026
560 000 zł 71 m² 7 887,32 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
1/2
3
1890
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1890Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 560 000 zł (7 887,32 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 71 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1890
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: biuroSWN.pl, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 1232/7250/OMS
Lokalizacja
- Adres: Poprzeczna, Sołtysowice, Wrocław, dolnośląskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, centrum handlowe, bank
Opis nieruchomości
Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna
Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie je znalazłeś/aś.
Mieszkanie położone przy ul. Poprzecznej j to propozycja dla osób,
które cenią balans między miastem, a przestrzenią do oddechu.
Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zieleni i niskiej zabudowy. (...)
790 311...
790 311 484