Mieszkanie, ul. Chorwacka
Chorwacka, Różanka, Wrocław, dolnośląskie
- 820 000 zł
- 62,10 m²
- 13 204,51 zł/m²
Natalia Ocłoń
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Chorwacka
Chorwacka, Różanka, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Chorwacka
Zaktualizowane: 13 maja 2026
820 000 zł 62,10 m² 13 204,51 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
4/5
3
-
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/5Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 820 000 zł (13 204,51 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 62,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 4/5
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 936 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Posh Estate - Agencja Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 93/13449/OMS
Opis nieruchomości
3 pokoje | pełen rozkład | balkon | piwnica | Różanka
Lokalizacja: Wrocław Karłowice / Różanka / ul. Chorwacka
Metraż: 62,10 m²
Ilość pokoi: 3
Układ: pełen rozkład
Kuchnia: osobna, widna
Dodatkowo: przestronny balkon, duża piwnica (ok. (...)