Mieszkanie, ul. Przestrzenna

Przestrzenna, Huby, Wrocław, dolnośląskie

  • 719 000 zł
  • 65 m²
  • 11 061,54 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Adamus

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Przestrzenna

Przestrzenna, Huby, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

719 000 zł

65 m²

11 061,54 zł/m²

Mieszkanie, ul. Przestrzenna

Zaktualizowane: 14 maja 2026

719 000 zł 65 m² 11 061,54 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 719 000 zł (11 061,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 65 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1960
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: ADAMUS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 560389

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

65 m² | 3 pokoje | Huby | Rozkładowe
Cena 719 000 zł do negocjacji.

Jeśli szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem, dużą ilością zieleni za oknem i spokojnym miejscem do życia, warto zwrócić uwagę na tę ofertę.

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 65 m², położone przy ul. Przestrzennej 14 we Wrocławiu, w dzielnicy Huby. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, zadbanym budynku z 1969 roku. (...)

Agent

Arkadiusz Adamus

500 504...

500 504 209

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość