Apartament, ul. Krakowska
Krakowska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- 1 123 185 zł
- 78,82 m²
- 14 250 zł/m²
Valeria Shkuta
Skontaktuj się
Apartament, ul. Krakowska
Krakowska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Apartament, ul. Krakowska
Zaktualizowane: 10 maja 2026
1 123 185 zł 78,82 m² 14 250 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
7/10
4
2026
w garażu podziemnym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
7/10Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 123 185 zł (14 250 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 78,82 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: 20299/4112/OMS
Kupujący nie płaci prowizji
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o ekspozycji trójstronnej doskonale doświetlone i funkcjonalne. Idealne dla rodziny.
Najważniejsze atuty:
4 funkcjonalne pokojemieszkanie trzystronne świetne doświetlenie przez cały dzieńbalkon2 łazienkimożliwość zakupu miejsca postojowego dodatkowo płatnemożliwość zakupu komórki lokatorskiej dodatkowo płatnaodbiór kluczy: po wakacjachsystem Smart Home zarządzanie energiądostęp do strefy fitness i przestrzeni (...)