W każdej nieruchomości najważniejsza jest lokalizacja oraz zakres prac, które musisz jeszcze wykonać we własnym zakresie. Ta nieruchomość oferuje znakomitą lokalizację i jest po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania.
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 54,10m2, położone na 4p/10p budynku z wielkiej płyty. Ul. Jelenia 54, Wrocław.
Słoneczne, ciche i ciepłe mieszkanie z balkonem od strony południowej z widokiem na zielony skwer. (...)
Pokaż więcej
W każdej nieruchomości najważniejsza jest lokalizacja oraz zakres prac, które musisz jeszcze wykonać we własnym zakresie. Ta nieruchomość oferuje znakomitą lokalizację i jest po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania.
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 54,10m2, położone na 4p/10p budynku z wielkiej płyty. Ul. Jelenia 54, Wrocław.
Słoneczne, ciche i ciepłe mieszkanie z balkonem od strony południowej z widokiem na zielony skwer.
Rozkładowe, dwustronne mieszkanie z oknami wychodzącymi na stronę południowo-zachodnią: salon z wyjściem na balkon oraz 1 pokój. Balkon na całej długości z wejściem z salonu.
Druga strona wschodnia to pokój oraz kuchnia. Istnieje możliwość połączenia kuchni z pokojem sąsiadującym.
Wejście do mieszkania od wschodu.
Korzystna lokalizacja pod kątem codziennych potrzeb:
Biedronka przed blokiem, Magnolia, Kaufland, sklepiki osiedlowe,
Przystanki autobusowe i tramwajowe oraz nowe linie w trakcie budowy.
Na osiedlu znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole. Plac zabaw obok sąsiadującego bloku.
Park Technologiczny, IBM, Nokia, czy Magnolia Park w zasięgu.
Wielkim autem jest duża ilość miejsc parkingowych niezależnie od godziny powrotu do domu.
Stan techniczny: mieszkanie po kapitalnym remoncie w tym nowa instalacja elektryczna. Wszystko wykonane w 2020r. Mieszkanie po kapitalnym remonci. W mieszkaniu znajdują się nowe sprzęty: lodówka, pralka oraz meble.
Stan prawny:
Spółdzielnia mieszkaniowa Popowice.
Mieszkanie własnościowe, księga wieczysta nieobciążona.
Dla klientów gotówkowych nieruchomość dostępna od ręki.
Dla klientów kredytowych, ( ok. 6-8tyg na kredyt), pomagamy w przygotowaniu dokumentów i wyboru najlepszego kredytu. Bezpłatne konsultacje w kwestii kredytu udzielamy po sąsiedzku pod adresem Legnicka 54 budynek LBH Wrocław, Doradca Jacek Cieszkohasło: "EkoGrunt".
Opłaty / utrzymanie:
Ogrzewanie, eksploatacja, fundusze, konserwacji, opłaty, podatki, użytkowanie, inne = łącznie ok.392/miesięcznie.
Do tej opłaty należy doliczyć media na podstawie faktycznego zażycia: woda, prąd, wg. licznika
Cena zawiera pełne wyposażenie.
Czas wydania nieruchomości w dniu zapłaty całej ceny.
Cena do rozmów indywidualnych.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Zachęcam do prezentacji.
Film do nieruchomości będzie dostepny na dniach.
Nieruchomości EKOGRUNT od 1999r.
Maciek licencja zawodowa 20352
Pośrednik od 8 lat, mieszkaniec Sobótki od 23lat,
55-050 Sobótka, Rynek 11
lub lub lub
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB