Mieszkanie, ul. Prusa

Prusa, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie

  • 588 000 zł
  • 39 m²
  • 15 076,92 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Czech

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Prusa

Prusa, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

588 000 zł

39 m²

15 076,92 zł/m²

Mieszkanie, ul. Prusa

Zaktualizowane: 5 maja 2026

588 000 zł 39 m² 15 076,92 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1902
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1902

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 588 000 zł (15 076,92 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje
  •   okna: nowe / wymienione
  • Budynek: rok budowy: 1902 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: Internet, telefon
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m², położone przy ul. Bolesława Prusa 7 we Wrocławiu Ołbin / Śródmieście.

Lokal znajduje się na 4. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. (...)

Agent

Grzegorz Czech

601 772...

601 772 638

601 772 638

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Grzegorz Czech

601 772...

601 772 638

601 772 638

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Grzegorz Czech

Wysyłanie wiadomości