Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej
Komuny Paryskiej, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
- 880 000 zł
- 72,35 m²
- 12 163,10 zł/m²
Sabrina Przybył
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej
Komuny Paryskiej, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej
Zaktualizowane: 7 maja 2026
880 000 zł 72,35 m² 12 163,10 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/4
3
1920
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1920Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 880 000 zł (12 163,10 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 72,35 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1920 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 1 507 zł
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 44510
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Komuny Paryskiej, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
- w samym centrum Wrocławia
- bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje, autobusy)
- w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola
- szybki dojazd do głównych arterii miasta
- w zasięgu spaceru tereny rekreacyjne (...)