Mieszkanie, ul. Nabycińska

Nabycińska, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

  • 440 000 zł
  • 25,30 m²
  • 17 391,30 zł/m²

Zdjęcie

Dominik Toczek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Nabycińska

Nabycińska, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

440 000 zł

25,30 m²

17 391,30 zł/m²

Mieszkanie, ul. Nabycińska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

440 000 zł 25,30 m² 17 391,30 zł/m²

Piętro:
8/8
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

8/8

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 440 000 zł (17 391,30 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 25,30 m², 2 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 800 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: WRE Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 254589

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m² zlokalizowane przy ul. Na Nabycińskiej we Wrocławiu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta, tuż przy ścisłym centrum.
Lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze mieszkanie, jak i gotowiec inwestycyjny pod wynajem długo- lub krótkoterminowy.
LOKALIZACJA
Ul. (...)

Agent

Dominik Toczek

600 406...

600 406 066

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominik Toczek

600 406...

600 406 066

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt