Mieszkanie, ul. Jemiołowa

Jemiołowa, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie

  • 518 000 zł
  • 45,03 m²
  • 11 503,44 zł/m²

Zdjęcie

Marta Raczyńska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jemiołowa

Jemiołowa, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

518 000 zł

45,03 m²

11 503,44 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jemiołowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

518 000 zł 45,03 m² 11 503,44 zł/m²

Piętro:
2/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1967
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1967

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 518 000 zł (11 503,44 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 45,03 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1967 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 45,03 m² | Wrocław, Gajowice | ul. Jemiołowa 33 | Bez prowizji

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,03 m², położone na osiedlu Gajowice przy ul. Jemiołowej 33. Idealne dla pary, rodziny lub pod inwestycję.

Układ mieszkania:

3 pokoje (w tym jeden z aneksem kuchennym),
przedpokój,
łazienka,
balkon z widokiem na spokojną, zieloną ulicę porośniętą drzewami,
dodatkowo piwnica. (...)

Agent

Marta Raczyńska

533 075...

533 075 172

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

533 075...

533 075 172

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości