Kawalerka, ul. Stawowa

Stawowa, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

  • 456 802 zł
  • 25,71 m²
  • 17 767,50 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Gutowski

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Stawowa

Stawowa, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

456 802 zł

25,71 m²

17 767,50 zł/m²

Kawalerka, ul. Stawowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

456 802 zł 25,71 m² 17 767,50 zł/m²

Piętro:
2/5
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/5

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 456 802 zł (17 767,50 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
  • Dostępne: październik 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 25,71 m², 1 pokój; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/5, jednopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: DEVELOPME Sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 359508

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy

O inwestycji

Ogromny potencjał inwestycyjny
Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m

Zadbane tereny zielone na terenie inwestycji
Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy
Duże okna - maksimum naturalnego światła
Nowoczesne części wspólne oraz winda w każdym budynku
Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu (...)

Agent

Tomasz Gutowski

739 103...

739 103 013

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości