Mieszkanie, Piłsudskiego

Piłsudskiego, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie

  • 669 000 zł
  • 64,70 m²
  • 10 340,03 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Wieluński

Skontaktuj się

Mieszkanie, Piłsudskiego

Piłsudskiego, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

669 000 zł

64,70 m²

10 340,03 zł/m²

Mieszkanie, Piłsudskiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

669 000 zł 64,70 m² 10 340,03 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1955
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1955

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 669 000 zł (10 340,03 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 64,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1955 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 606 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Wrocławia - ul. Piłsudskiego, tuż przy dworcu głównym.

Marzysz o mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o rozkładowym układzie, które dzięki dwustronnej ekspozycji zapewnia naturalne światło i świeże powietrze przez cały dzień. (...)

Agent

Marcin Wieluński

731 585...

731 585 575

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

731 585...

731 585 575

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana