Mieszkanie, ul. Stopnicka

Stopnicka, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie

  • 400 000 zł
  • 35 m²
  • 11 428,57 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Cieślicki

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Stopnicka

Stopnicka, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

400 000 zł

35 m²

11 428,57 zł/m²

Mieszkanie, ul. Stopnicka

Zaktualizowane: 17 maja 2026

400 000 zł 35 m² 11 428,57 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 400 000 zł (11 428,57 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 35 m², 1 pokój
  •   okna: nowe / wymienione
  • Budynek: rok budowy: 1930 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 17.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Sprzedam przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku z 1930 roku, z jasną kuchnią.

Media i stan techniczny:
ciepła woda oraz centralne ogrzewanie miejskie, instalacja gazowa, internet światłowodowy, domofon, okna PVC dwuszybowe.
Mieszkanie nadaje się do zamieszkania, ewentualnie remontu.
Do mieszkania przynależy piwnica. (...)

Agent

Piotr Cieślicki

519 893...

519 893 296

519 893 296

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Cieślicki

519 893...

519 893 296

519 893 296

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Cieślicki