Mieszkanie Wrocław
Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie
- 1 150 000 zł
- 126 m²
- 9 126,98 zł/m²
Wioletta Pawlick...
Skontaktuj się
Mieszkanie Wrocław
Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie Wrocław
Zaktualizowane: 18 maja 2026
1 150 000 zł 126 m² 9 126,98 zł/m²
1/2
5
2026
tak
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
5Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 150 000 zł (9 126,98 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 126 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (25,70 m²)
- Media: ogrzewanie:
- Internet
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: tak
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: WP Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: WPN-MS-1726-13
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Ołtaszyn, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: działki zabudowane
Opis nieruchomości
Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania
- bezpośrednio od dewelopera
- bez podatku PCC
- bez prowizji dla Kupującego
Przedstawiamy Państwu inwestycję mieszkań i domów we Wrocławiu na Ołtaszynie . To osiedle położone w niezwykle urokliwej i bardzo zielonej części Wrocławia. Osiedle charakteryzuje się niską zabudową, co idealnie wpasowuje się w otoczenie domków jednorodzinnych, znajdujących się zarówno w bliższym jak i dalszym sąsiedztwie. (...)