Mieszkanie, ul. Stopnicka
Stopnicka, Grabiszyn, Wrocław, dolnośląskie
- 400 000 zł
- 35,50 m²
- 11 267,61 zł/m²
HomeInvest Wrocł...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Stopnicka
Stopnicka, Grabiszyn, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Stopnicka
Zaktualizowane: 19 maja 2026
400 000 zł 35,50 m² 11 267,61 zł/m²
3/3
1
1930
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 400 000 zł (11 267,61 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 35,50 m², 1 pokój
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 630 zł
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Home&Invest, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 3686/10833/OMS
Lokalizacja
- Adres: Stopnicka, Grabiszyn, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Home&Invest Oddział Wrocław
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 1930 roku przy ul. Stopnickiej. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Obecny układ obejmuje duży, ustawny pokój oraz jasną, oddzielną kuchnię. Istnieje możliwość łatwej aranżacji mieszkania na dwupokojowe poprzez wykonanie aneksu kuchennego w salonie i stworzenie sypialni w miejscu obecnej kuchni. (...)
728 538...
728 538 635