Mieszkanie, ul. Pilczycka

Pilczycka, Wrocław, dolnośląskie

  • 761 965 zł
  • 63,55 m²
  • 11 990,01 zł/m²

Zdjęcie

Adam Płóciennik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pilczycka

Pilczycka, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

761 965 zł

63,55 m²

11 990,01 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pilczycka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

761 965 zł 63,55 m² 11 990,01 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 63,55 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 600 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: DeweloPRO, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1085/16744/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3 pokoje z dużym ogrodem narożnym idealne połączenie mieszkania i domu!
Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00
Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English.

Największe atuty dla rodziny:
- Duży, narożny ogród o powierzchni 89,07 m²
- Jasny salon z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród
- Oddzielna kuchnia praktyczne i komfortowe rozwiązanie
- Dwie ustawne sypialnie
- Funkcjonalny układ (...)

Agent

Adam Płóciennik

690 057...

690 057 505

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości