Adres:ok ul Szewskiej, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
Otoczenie:cicho
Opis nieruchomości
OKAZJA - ZMIANA CENY!
Jaka lokalizacja we Wrocławiu jest najatrakcyjniejsza?
RYNEK I JEGO NAJBLIŻSZA OKOLICA - ZARÓWNO DLA SIEBIE JAK I POD WYNAJEM.
Życie kulturalne i zawodowe większości osób koncentruje się w okolicach Rynku. Dlaczego by tu nie zamieszkać? Owszem, w płycie Rynku jest głośno ponieważ często odbywają się różnego rodzaju imprezy, jednak nie tutaj . Cicha ulica o ograniczonym ruchu w okolicy ul. Szewskiej zapewnia ciszę . (...)
OKAZJA - ZMIANA CENY!
Jaka lokalizacja we Wrocławiu jest najatrakcyjniejsza?
RYNEK I JEGO NAJBLIŻSZA OKOLICA - ZARÓWNO DLA SIEBIE JAK I POD WYNAJEM.
Życie kulturalne i zawodowe większości osób koncentruje się w okolicach Rynku. Dlaczego by tu nie zamieszkać? Owszem, w płycie Rynku jest głośno ponieważ często odbywają się różnego rodzaju imprezy, jednak nie tutaj . Cicha ulica o ograniczonym ruchu w okolicy ul. Szewskiej zapewnia ciszę . Nie dość, że można w spokoju wyspać się i popracować w domu, to blisko jest dosłownie wszędzie.
Jeżeli chodzi o wynajem, co liczy się dla najemcy? Lokalizacja i wygląd mieszkania. Prezentowany lokal znajduje się przy samym Rynku ( blisko UW oraz bezpośredni dojazd do pozostałych uczelni ), natomiast jego stan jest idealny. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, wymienione wszystkie instalacje, okna (PCV), drzwi (wejściowe antywłamaniowe), ściany w gładzi, na podłogach terakota.
Mieszkanie znajduje się na 1p/4 w bloku. Na powierzchnię 32 mkw składają się:
- pokój z wyjściem na balkon
- osobna widna kuchnia
- łazienka z toaletą
- przedpokój
Dodatkowo piwnica.
Lokal jest rozkładowy oraz dwustronny i słoneczny. Stan idealny.
Pełna własność z KW.
Wszystkie media z sieci miejskiej. Czynsz około 220 zł.
Idealna opcja na zainwestowanie środków. W lokalu można również urządzić biuro.
DO WPROWADZENIA OD ZARAZ
Okolica:
Bezpośrednie sąsiedztwo Rynku zapewnia pełną infrastrukturę miejską. Wszelkiego typu sklepy i punkty usługowe, urzędy, bardzo dobra komunikacja miejska.
Komunikacja:
W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe (linie:6,7,8,9,11,17,23,N251,N259). Bezpośredni dojazd do Dworca PKP/PKS, Placu Grunwaldzkiego oraz w pozostałe części miasta.
Cena 249.000 zł DO NEGOCJACJI
GORĄCO POLECAM!
Kontakt:
Krzysztof Kielar
Numer oferty: BNK-MS-598
ZOBACZ INNE OFERTY NA:
GWARANTUJEMY PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ I BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE. POMAGAMY W PRZEPROWADZENIU CAŁEJ TRANSAKCJI OD ZNALEZIENIA MIESZKANIA PO PRZEKAZANIE KLUCZY.
Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 13314
:DODATKOWE INFORMACJE
Rodzaj budynku: blok
Głośność: idealnie ciche
Gaz: tak - miejski
Woda: ciepła - miejska
Ogrzewanie: CO miejskie
Nadaje się na biuro: TAK
Komunikacja publ.: Tramwaj, MPK
Rozkład: dwustronne rozkładowe
Usytuowanie: dwustronne
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe
Piwnica: TAK
Stan lokalu: idealny
Okna: nowe PCV
Instalacje: wymienione
Balkon: jest
Powierzchnia użytkowa [m2]: 32,57
Liczba pokoi: 1
:LINK DO STRONY
:KONTAKT DO AGENTA
Krzysztof Kielar
:DANE BIURA
Biuro Nieruchomości "KONTRAKT" Wrocław
Hubska 52-54/B-1
50-502 Wrocław