Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57m2 z garażem pod mieszkaniem. Mieszkanie posiada 2 sypialnie ( 8 m2 i 10 m2)
+ duży salon z aneksem kuchennym (25 m2)
łazienkę o powierzchni 6 m2 z dużą półokrągłą wanna z prysznicem), przedpokój 8 m2 z dużą szafą, oraz duży balkon (5 m2) z widokiem na ogródek. (...)
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57m2 z garażem pod mieszkaniem. Mieszkanie posiada 2 sypialnie ( 8 m2 i 10 m2)
+ duży salon z aneksem kuchennym (25 m2)
łazienkę o powierzchni 6 m2 z dużą półokrągłą wanna z prysznicem), przedpokój 8 m2 z dużą szafą, oraz duży balkon (5 m2) z widokiem na ogródek.
Dodatkowo do dyspozycji komórka lokatorska z dodatkową zamrażalką i miejscem na dodatkową garderobę lub np. rowery, wózek itp. Powierzchnia komórki to 4 m2.
W bloku znajdują się tylko 4 mieszkania. Mieszkanie bardzo ładne, zadbane, stylowe, świeżo odnowione, odmalowane, podłogi: drewniana w salonie, panele w sypialniach, kafle w przedpokoju, całkowicie umeblowane, agd, internet, podłączenie do telefonu stacjonarnego, balkon, w spokojnej dzielnicy na Maślicach (ul. Kozia) niedaleko stadionu Euro 2012. Ogrzewanie gazowe sterowane sterownikiem w mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na osiedlu kameralnym, w cichej, spokojnej, zielonej okolicy z dobrze rozwiniętą infrastrukturą (min. ścieżki rowerowe, obwodnica). W najbliższej okolicy supermarket (Biedronka i Lidl), szkoła, przedszkole. Dobre połączenie z centrum miasta za pomocą linii szybkiego tramwaju PLUS, obwodnicy Wrocławia, autobusów 103 i 403 oraz nocnego (ok 25 min. do centrum). Czynsz miesięczny wynosi ok 370zl w tym woda i wywóz śmieci.
Gorąco polecam
Zapraszam na prezentację!
Filip Pankowski
tel.
Specjalista ds. nieruchomości
FENIKS Biuro Nieruchomości
ul. Legnicka 62 wejście B lok. 217
54-204 Wrocław
tel.:
/Przykładamy dużą wagę do tego, aby możliwie najdokładniej i rzetelnie przedstawić Państwu informacje o nieruchomości, jednak zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo 1846. /
Mieszkaniowa marka roku 2011.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB