Mieszkanie, ul. Zatorska
Zatorska, Zakrzów, Wrocław, dolnośląskie
- 2 600 zł
- 56,65 m²
- 45,90 zł/m²
BrandBlu Nieruch...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Zatorska
Zatorska, Zakrzów, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Zatorska
Zaktualizowane: 12 maja 2026
2 600 zł 56,65 m² 45,90 zł/m²
4
3
tak
bardzo dobry
3 500 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
4Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
3 500 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 600 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 56,65 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 600 zł, kaucja: 3 500 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Media: klimatyzacja
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: BRAND BLUE NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: KHBB-MW-71
Opis nieruchomości
Zapraszam do wynajęcia 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67m2, które znajduje się we Wrocławiu przy ul. Zatorskiej na spokojnym osiedlu - Zakrzowie.
NAJEM OKAZJONALNY.
Prezentowana nieruchomość:
- powierzchnia 56,65m2
- 3 pokoje
- znajduje się na 4 piętrze w budynku z windą
- w pełni umeblowane i wyposażone:
- kuchnia - meble, zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, pochłaniacz, ekspres do kawy
- (...)
600 600...
600 600 491