Mieszkanie, ul. Krynicka

Krynicka, Gaj, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 600 zł
  • 50,93 m²
  • 51,05 zł/m²

Zdjęcie

Eliza Kasprzyk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krynicka, Gaj, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 600 zł

50,93 m²

51,05 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krynicka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 600 zł 50,93 m² 51,05 zł/m²

Piętro:
6/10
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

6/10

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 600 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 50,93 m², 2 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/10, jednopoziomowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: DOMiTY nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 590007

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gaju. Dostępne od zaraz!

LOKALIZACJA:
- przystanek tramwajowy Krynicka - 90 m - 1 minuty pieszo,
- przystanek autobusowy Krynicka - 110 m - 2 minuty pieszo,
- Biedronka - 650 m - 2 minut autem - 8 minut pieszo,
- Kaufland - 700 m - 6 minut autem - 10 minut pieszo
- Centrum Handlowe Gaj - 550 m - 6 minuty pieszo,
- Plac zabaw Nivea - 170m, 2 minut pieszo,
- Uniwersytet Ekonomiczny (...)

Agent

Eliza Kasprzyk

576 615...

576 615 048

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Eliza Kasprzyk

576 615...

576 615 048

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.