Mieszkanie, ul. Zatorska

Zatorska, Zakrzów, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 300 zł
  • 48,14 m²
  • 47,78 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Suda

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zatorska

Zatorska, Zakrzów, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

2 300 zł

48,14 m²

47,78 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zatorska

Zaktualizowane: 4 maja 2026

2 300 zł 48,14 m² 47,78 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 48,14 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Rozkład mieszkania: piętro , jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 680 zł, kaucja: do uzgodnienia
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Psie Pole- Zakrzów ul. Zatorska, oddzielna kuchnia

2-pokojowe, nieprzechodnie, mieszkanie na wynajem - ul. Zatorska

Mieszkanie o powierzchni 48,14 m² w kameralnym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Zatorskiej, w dzielnicy Zakrzów-Psie Pole.

Magdalena Suda

733 200...

733 200 283

71 783 98 57

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Suda

733 200...

733 200 283

71 783 98 57

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.