Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Komuny Paryskiej, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 900 zł
  • 30,50 m²
  • 62,30 zł/m²

Zdjęcie

Denis Mróz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Komuny Paryskiej, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 900 zł

30,50 m²

62,30 zł/m²

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 900 zł 30,50 m² 62,30 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: DM Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 320/17067/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie w kamienicy w samym centrum Wrocławia.
Umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty AGD.

NIERUCHOMOŚĆ
- mieszkanie w pełni rozkładowe,
- dwa niezależne pokoje z antresolą,
- osobna kuchnia (przejściowa),
- łazienka. (...)

Agent

Denis Mróz

604 069...

604 069 755

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 069...

604 069 755

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została