Mieszkanie, ul. Drukarska

Drukarska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 3 300 zł
  • 55,50 m²
  • 59,46 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Barszc...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Drukarska

Drukarska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

3 300 zł

55,50 m²

59,46 zł/m²

Mieszkanie, ul. Drukarska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

3 300 zł 55,50 m² 59,46 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 55,50 m², 3 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie złożone z trzech w pełni osobnych pokoi układ idealny zarówno dla rodziny, jak i osób ceniących prywatność i niezależność.

Stan mieszkania
Mieszkanie przeszło kompleksowe odświeżenie przeprowadzono remont kuchni oraz łazienki. Wszystko doprowadzone do estetycznego, zadbana stanu, gotowe do wprowadzenia od zaraz. (...)

Agent

Krzysztof Barszcz

793 534...

793 534 007

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

793 534...

793 534 007

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy