Mikrokawalerka, Rynek

Rynek, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 970 zł
  • 20 m²
  • 98,50 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Ogłaza

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, Rynek

Rynek, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 970 zł

20 m²

98,50 zł/m²

Mikrokawalerka, Rynek

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 970 zł 20 m² 98,50 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 970 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 20 m², 1 pokój; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1900 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Expert, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1840/3584/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie 1-pokojowe w zadbanej kamienicy z ogrzewaniem miejskim w Rynku.
Bardzo dobra lokalizacja
Mieszkanie wyposażone.
Nowe okna PCV.
Dogodne połączenia komunikacyjne (tramwaj, autobus) we wszystkie części miasta.
Cena: 1970 zł + vat (faktura)
Czynsz administracyjny: 209 zł
Interesuje Cię wynajem tego mieszkania?
ZADZWOŃ!   tel. (...)

Agent

Piotr Ogłaza

724 773...

724 773 779

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

724 773...

724 773 779

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.