Mieszkanie, ul. Prusa

Prusa, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie

  • 3 300 zł
  • 40 m²
  • 82,50 zł/m²

Zdjęcie

Yuliia Yanchenko

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Prusa

Prusa, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

3 300 zł

40 m²

82,50 zł/m²

Mieszkanie, ul. Prusa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

3 300 zł 40 m² 82,50 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
5 000 zł

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

5 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 40 m², 2 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: 1 200 zł, kaucja: 5 000 zł
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

***APARTAMENT W CENTRUM IDEALNY DLA PARY DOSTĘPNE OD ZARAZ***

KLUCZE W BIURZE - ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE W DOGODNYM TERMINIE

Please see English version below
We also speak English, French, Spanish and Ukrainian :)
For rent elegant 2-rooms apartament at Poniatowskiego 4 in a new investment "Lokum Vena" on a quiet street.
For rent apartment of 40 m2.
The property is located on the 3th floor. The high celling. (...)

Agent

Yuliia Yanchenko

577 919...

577 919 735

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Yuliia Yanchenko

577 919...

577 919 735