Mieszkanie, ul. Legnicka

Legnicka, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 990 zł
  • 37,20 m²
  • 80,38 zł/m²

Zdjęcie

Daniel Gutowski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Legnicka

Legnicka, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

2 990 zł

37,20 m²

80,38 zł/m²

Mieszkanie, ul. Legnicka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

2 990 zł 37,20 m² 80,38 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 990 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 37,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 44642

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opiekun oferty
Daniel Gutowski
licencja PFRN nr 31347
 

Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Kwiskiej na zielonym osiedlu, w dobrze rozwiniętej części zachodniego Wrocławia. W najbliższym otoczeniu dostępne są sklepy spożywcze, punkty usługowe, restauracje oraz tereny spacerowe. (...)

Agent

Daniel Gutowski

602 101...

602 101 602

602 101 602

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została