Apartament, al. Różyckiego

Różyckiego, Zalesie, Wrocław, dolnośląskie

  • 4 500 zł
  • 41,76 m²
  • 107,76 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Wącha...

Skontaktuj się

Apartament, al. Różyckiego

Różyckiego, Zalesie, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
23 kwietnia 2026

4 500 zł

41,76 m²

107,76 zł/m²

Apartament, al. Różyckiego

Zaktualizowane: 23 kwietnia 2026

4 500 zł 41,76 m² 107,76 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
5 000 zł

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Kaucja:

5 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 41,76 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednostronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Opłaty uzupełniające: 1 000 zł, kaucja: 5 000 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Gradiam Nieruchomości, zaktualizowane: 23.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 62/15495/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Luksusowy apartament z ogródkiem przy Parku Szczytnickim.
Do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 41,76 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Apartamenty przy Parku Szczytnickim. Idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. (...)