Mieszkanie, ul. Róży Wiatrów

Róży Wiatrów, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 799 000 zł
  • 76,30 m²
  • 10 471,82 zł/m²

Zdjęcie

Robert Miś

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Róży Wiatrów

Róży Wiatrów, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
16 kwietnia 2026

799 000 zł

76,30 m²

10 471,82 zł/m²

Mieszkanie, ul. Róży Wiatrów

Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026

799 000 zł 76,30 m² 10 471,82 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2000
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2000

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (10 471,82 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 76,30 m², 3 pokoje; stan: dobry
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Świat Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 20571/3265/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76,30 mkw rozłożone na dwóch poziomach - bez skosów, znajdujące się na III/IV p. niskiego budynku cichego i spokojnego osiedla przy ul. Róży Wiatrów.

Rozkład to:
parter - północna ekspozycja okien, przedpokoik, salon z wyjściem na balkon i otwarta kuchnia ,
II poziom - południowo wschodnia ekspozycja okien, korytarz z szafą wnękową, duża sypialnia, pokój z wyjściem na balkon (...)

Agent

Robert Miś

663 820...

663 820 463

71 330 55 07

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

663 820...

663 820 463

71 330 55 07

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl